Trainingstijden zaal 2019-2020

Geldig van: 30 september 2019 tot 1 april 2020

*) Aangepast op 13 oktober 2019.

Je kan ook het veldseizoen bekijken.

Team Dag Begintijd Eindtijd Locatie
         
D1 Woensdag 18:00 19:00 Het Nest
  Vrijdag 17:30 18:30 Het Nest
         
D2 Woensdag 18:00 19:00 Het Nest
  Vrijdag 17:30 18:30 Het Nest
         
D3 Dinsdag 18:00 19:00 Het Nest
  Donderdag 18:00 19:00 Het Nest
         
D4 Dinsdag 18:00 19:00 Het Nest
  Donderdag 18:00 19:00 Het Nest
         
DA1 Dinsdag 19:00 20:30 Het Nest
  Vrijdag * 20:00 21:30 Vermeulenhal
         
DA2 Dinsdag 19:00 20:30 Het Nest
  Vrijdag 19:00 19:30 Fitnessruimte
  Vrijdag 20:00 21:00 Het Nest
         
DB1 Dinsdag 19:00 20:30 Het Nest
  Vrijdag 19:30 20:00 Fitnessruimte
  Vrijdag 20:00 21:00 Het Nest
         
DB2 Maandag 19:00 20:30 DSVP
  Vrijdag 19:30 20:00 Fitnessruimte
  Vrijdag 20:00 21:00 Het Nest
         
DB3 Maandag 18:00 19:30 Emerald
  Vrijdag 18:30 19:00 Fitnessruimte
  Vrijdag 19:00 20:00 Het Nest
         
DC1 Maandag 19:00 20:30 DSVP
  Vrijdag 18:30 20:00 Het Nest
         
DC2 Maandag 18:00 19:30 Emerald
  Vrijdag 18:30 20:00 Het Nest
         
DC3 Dinsdag 18:00 19:00 Het Nest
  Vrijdag 17:30 18:30 Het Nest
         
DMW Woensdag 20:00 21:00 Het Nest
         
DS1 Dinsdag 19:45 20:30 Fitnessruimte
  Dinsdag 20:30 22:00 Het Nest
         
DS2 Dinsdag 19:45 20:30 Fitnessruimte
  Dinsdag 20:30 22:00 Het Nest
  Vrijdag * 20:00 21:30 Vermeulenhal
         
DS3 Woensdag 20:00 21:00 Het Nest
  Donderdag 21:30 22:30 Het Nest
         
D-selectie Donderdag 19:15 20:00 Fitnessruimte
  Donderdag 20:00 21:30 Het Nest
         
E1 Dinsdag 17:30 18:30 Het Baken
  Donderdag 18:00 19:00 Het Nest
         
E2 Maandag 17:30 18:30 Het Nest
  Dinsdag 17:30 18:30 Het Baken
         
E3 Maandag 17:30 18:30 Het Nest
  Donderdag 18:00 19:00 Het Baken
         
E4 Maandag 17:30 18:30 Het Nest
  Donderdag 18:00 19:00 Het Baken
         
F1 Woensdag 17:00 18:00 Het Nest
         
F2 Woensdag 17:00 18:00 Het Nest
         
F3 Woensdag 17:00 18:00 Het Nest
         
G-team Woensdag 19:00 20:00 Het Nest
         
HA Maandag 19:45 21:00 Het Nest
  Dinsdag 18:00 19:00 DSVP
  Donderdag 19:00 20:00 Het Nest
  Donderdag 20:00 20:30 Fitnessruimte
         
HB1 Maandag 19:45 21:00 Het Nest
  Dinsdag 18:00 19:00 DSVP
  Donderdag 18:30 19:00 Fitnessruimte
  Donderdag 19:00 20:00 Het Nest
         
HB2 Maandag 18:30 19:45 Het Nest
  Donderdag 18:30 19:00 Fitnessruimte
  Donderdag 19:00 20:00 Het Nest
         
HC1 Maandag 18:30 19:45 Het Nest
  Donderdag 19:00 20:30 DSVP
         
HC2 Maandag 18:30 19:45 Het Nest
  Donderdag 19:00 20:30 DSVP
         
HS1 Maandag 21:00 22:45 Het Nest
  Woensdag 21:00 22:45 Het Nest
         
HS2 Maandag 21:00 22:45 Het Nest
  Woensdag 21:00 22:45 Het Nest
         
HS3 Donderdag 21:30 22:30 Het Nest
         
HS4 Donderdag 21:30 22:30 Het Nest
         
Keepers Woensdag 19:00 20:00 Het Nest
         
RzC Maandag 20:00 21:00 Het Nest